News


Online медіа-школа для голів ОТГ

Проект, що реалізується ГО «Асоціація євроклубів Вінниччини» за підтримки Вінницької обласної ради як проект-переможець у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів обласного бюджету

 

Процеси децентралізації та створення об’єднаних громад, що відбуваються на фоні зростання ролі методів і форм обробки та передачі інформації у сучасному суспільстві, вимагають від голів ОТГ високого рівня компетенцій у сфері медіа грамотності. При чому, часто це особливі знання і вміння, які мають бути притаманні саме очільнику громади, а не керівнику відділу, що займається інформаційною політикою ОТГ.

Керівник ОТГ повинен орієнтуватися в інформаційних потоках, що його оточують. Могти оцінювати отриману інформацію з точки зору походження, джерела, способу передачі, обсягу, цільової аудиторії, емоційного забарвлення, достовірності, повноти, авторства, цілей та завдань тощо. Повинен вміти генерувати достовірну інформацію, що відповідає поставленим завданням і не шкодить досягненню цілей. А також оцінити ефективність реалізованої інформаційної політики ОТГ.

Для підвищення рівня медіа грамотності очільники ОТГ, як і будь-які інші дорослі люди на керівник посадах, абсолютно не мають часу. Щоб подолати цей бар’єр, потрібно, щоб у керівника ОТГ навчання не забирало багато часу та зусиль, забезпечувало максимальну практичну спрямованість матеріалу, було максимально доступним і викликало інтерес.

Мета проекту - покращити інформаційну політику ОТГ у Вінницькій області шляхом підвищення рівня меідагрмотності керівників громад.

Враховуючи принципи андрагогіки (освіти дорослих), підготовлений збірник кейсів, передбачає можливість навчання голів ОТГ у будь-який зручний для них час. Навчальний матеріал буде розміщений у відкритому доступі в мережі Інтернет, популяризований через соціальні мереж та адресно розісланий всім діючим головам ОТГ Вінницької області.

Із розробленим навчальним матеріалом зможуть працювати не лише діючі керівники ОТГ, але й потенційні кандидати на ці посади та інші державні службовці і представники органів місцевого самоврядування, що вважатимуть корисним для себе підвищити рівень медіаграмотності.

Детальніше... >

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

 

Шановні пані та панове!

Громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини», що реалізує проєкт  «Стала взаємодія громад із командами народних депутатів» в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа,  запрошує взяти участь у тендері з підготовки до друку та друку методичного посібника (обсяг 100 сторінок, наклад 210 примірників), згідно наступних параметрів:

Додрукарська підготовка:

 • редагування та коректура текстів 
 • дизайн (в тому числі обкладинки)
 • верстка

Друкарські роботи:

 • наклад: 210 примірників
 • формат паперу: А5
 • кількість сторінок: 100 стор.
 • внутрішній блок: 1+1, 80г/м2, корекція тексту, верстка.
 • обкладинка: 4+0, крейдований папір 250г/м2, матова ламінація.
 • скріплення: проклейка на термобіндері

Заявник повинен надати свою Комерційну пропозицію в електронному вигляді, належним чином підписану та відскановану. Комерційна пропозиція складається з:

 • листа-звернення про участь у тендері (у довільній формі), з підписом відповідальної особи, з інформацією про досвід та профіль діяльності заявника
 • форми Комерційної пропозиції (згідно форми)
 • документів заявника:
  • документу, які підтверджує державну реєстрацію заявника та наявність відповідних КВЕДів.
  • свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ, у разі наявності.
  • свідоцтва платника єдиного податку, у разі наявності.
  • банківських реквізитів.

 

Кінцевий термін подачі комерційних пропозицій: до 18:00 21 травня на електрону пошту s.elyzaveta@gmail.com.

З виконавцем, який запропонує найбільш вигідну цінову пропозицію та умови надання послуг,  буде підписано договір на надання вищезазначених послуг.

Комерційні пропозиції повинні зберігати свою чинність не менше 30 днів після їх відкриття, якщо інше не передбачено спеціальними умовами та положеннями.

 

 

Додаток 1                         

Комерційна пропозиція

 

Дата:

 

ПІБ та посада уповноваженої особи:

 

Назва юридичної особи:

 

Адреса:

 

Телефон:

 

E-mail:

 

Наявність досвіду виконання аналогічних замовлень (так/ні)

 

Вартість одного примірника, грн

 

Загальна вартість накладу (210 примірників), грн

 

Терміни виконання замовлення з моменту надання тексту Замовником, календарних днів

 

Вартість доставки накладу за адресою: вул. Соборна 85, оф.22, м. Вінниця

 

Порядок оплати (% авансового платежу)

 

 

Підпис уповноваженої особи: _______________________ / ПІБ

МП (якщо є)   

Детальніше... >

Запрошення до участі у Круглому столі

22 лютого 2020 року відбудеться круглий стіл на тему «Шляхи виявлення та аналізу проблем громади командами НДУ в співпраці з виборцями» в рамках проєкту «Стала взаємодія громад із командами народних депутатів України», який реалізується нашою громадською організацією в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Захід буде проходити об 11:00 на другому поверсі Креативного простору «Артинов» за адресою вул. М. Оводова, 22, м. Вінниця.

Під час роботи круглого столу будуть розглядатися питання: інструментарій виявлення проблем громад; процес аналізу проблем громад; взаємодія громад і команд НДУ на етапі аналізу проблем задля прийняття оптимальних рішень по їх вирішенню.

Запрошуємо усіх охочих зареєструватися для участі за телефоном +38 096 298 38 75 (Єлизавета Савчук)

Детальніше... >

Стала взаємодія громад із командами народних депутатів України

15 січня 2020 року на Вінниччини стартував проєкт «Стала взаємодія громад із командами народних депутатів України», який реалізується ГО "Асоціація євроклубів Вінниччини" в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.
Проєкт спрямований на вирішення проблеми швидкої втрати підтримки народних депутатів України виборцями після обрання до Верховної Ради України. За даними Центру Разумкова станом на середину вересня рівень недовіри до новообраної Верховної Ради становив 25,1%, а в середині листопада вже 44,7%. Парламент попереднього скликання закінчив свою каденцію із рівнем недовіри близько 85%. На якому етапі та чому втрачаються зв’язок і довіра між громадою і депутатом? Як налагодити сталу постійну взаємодію громад із командами народних депутатів України так, щоб забезпечити постійний взаємозв’язок і взаємопідтримку?
Щоб відповісти на ці питання в рамках даного проекту протягом періоду його реалізації (січень-травень 2020) буде розроблено інструментарій, що допоможе:
- Забезпечити постійну ефективну комунікацію між громадою та командами народних депутатів, що дозволить забезпечити їх взаємозв’язок та взаємодію;
- Вчасно і точно ідентифікувати проблеми округу командами народних депутатів та приймати ефективні рішення для подолання виявлених проблем;
- Сформувати широку команду депутата за принципом наставництва: депутат є наставником для 10-20 членів команди, які, у свою чергу, працюють кожен із наступними 10-20 найактивнішими членами громади і т.д.;
- Забезпечити системну співпрацю громади із командою народного депутата на окрузі, яка мінімально залежить від настрою депутата (наприклад, під час емоційного вигорання) чи когось із членів команди, а орієнтована на результат: вирішення реальних проблем громади.

Детальніше... >

Проект "Досвід країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації"

Проект "Досвід країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації"

Проект є локальною молодіжною ініціативою в рамках проекту "Школи молодої демокраії"!

Проект "Досвід країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації" передбачає проведення в школах Вінницької області шести інформаційних зустрічей із представниками місцевої громади (учнями, вчителями, громадськими активістами) на тему досвіду країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації. Під час зустрічей буде зроблено акценти на досягненнях Польщі у налагодженні співпраці влади і громади на гмінному рівні. Проект спрямований на те, щоб застерегти громади від помилок під час проведення процесів децентарізації, які, наприклад, були допущені в Угорщині, коли не було забезпечено належного рівеня контролю за владою під час передачі повноважень на місця.

Мета проекту: сформувати у мешканців місцевих громад розуміння необхідності співпраці влади, бізнесу та громади на прикладі досвіду країн Вишеградської четвірки шляхом проведення інформаційних зустрічей із місцевою громадою (загальна кількість учасників бл. 300 осіб) на базі шкіл І-ІІІ ступенів.

Завдання:
1. Ознайомити учасників із проведенням децентралізації в країнах Вишеградської четвірки.
2. Стимулювати до застосування кращих практик співпраці влади і громади на прикладі Польщі.
3. Застерегти від формалізму в організації роботи місцевої громади.
4. Попередити про можливі помилки у проведення децентралізації на прикладі угорського досвіду.

Запрошуємо до участі у проекті громади Вінниччини із школами І-ІІІ ступенів .

 

Заявка

на участь у проекті «Досвід країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації»

 

1. Повна назва школи:

2. Прізвище, ім’я, по батькові керівника навчального закладу:

3. Прізвище, ім’я, по батькові, телефон та електронна пошта контактної особи щодо реалізації проекту:

4. Опишіть, чому Ваш навчальний заклад бажає взяти участь у реалізації проекту «Досвід країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації" (до 500 знаків).

 

Заявки просимо надсилати на e-mail: lizchen27@gmail.com

В темі листа просимо вказувати "Заявка_назва школи"

Контактна особа:
Єлизавета Савчук – голова Асоціації євроклубів Вінниччини +38 (096) 298 38 75
Детальніше... >