Вивчення мов


Незнання іноземних мов – це найпоширеніша причина, що утримує людей від подорожей, роботи та навчання за кордоном. Вирішити цю проблему можна лише в один спосіб – вивчити мову.

Ми пропонуємо курси польської, англійської, німецької та французької мов протягом навчального року та інтенсивну підготовку під час літніх канікул (переважно для юнаків та дівчат, що їдуть на навчання за кордон).

У нас викладають висококваліфіковані педагоги, що готують, у тому числі, до здачі сертифікованих іспитів з іноземних мов (IELTS, TOEFL, DELF, DaF, Egzamin Certyfikatowy z Języka Polskiego Jako Obcego та ін.).

Слухачі займаються у малих групах – як правило, по 5-6 осіб. Це дозволяє поєднати переваги індивідуального підходу до кожного учня із можливостями групової взаємодії і відпрацювання навичок ефективного спілкування.

Кабінети оснащені сучасними засобами мультимедіа (аудіо, відео). Слухачі працюють із «живою» мовою, а не «мертвими» текстами минулого сторіччя, та отримують підготовку для використання у реальних умовах навчання та роботи за кордоном.

Запрошуємо на навчання. Телефонуйте:

+38 (067) 427 07 70;

+38 (063) 130 80 89.